Телефон: +38(050) 374-12-17
Адреса 58018, м. Чернівці, вул. Чкалова, 20
blog img

Плити для підвісної стелі Armstrong є невід’ємною частиною підвісної конструкції, визначаючи її функціональність і зовнішній вигляд. Такі матеріали виробляються з пластика і алюмінію. Бувають також металеві та ПВХ панелі. Головні їх властивості в пожежобезпечності, вологостійкості, хорошій тепло- і звукоізоляції. Монтаж підвісної стелі Армстронг є нескладним і його можна зробити своїми руками.

Як монтувати підвісну стелю типу Армстронг розглянемо нижче.

Схема монтажу підвісної стелі Армстронг

Установка підвісної стелі Армстронг складається з наступних етапів:

 1. Якісна розмітка, коли враховується висота всіх комунікацій і робляться позначки по всьому периметру приміщення.
 2. Розміщення кутових профілів. Встановлюють їх горизонтально по всьому периметру кімнати. Кріплення до стін здійснюють із застосуванням саморізів, анкерів і т. д.
 3. Розміщення несучих рейок (3,7 м) паралельно до стін або ж під деяким кутом до них.
 4. Монтаж пружинних підвісів, який проводиться разом з монтажем несучих рейок. З одного боку їх кріплять до стельового перекриття, а з іншого з’єднують з несучими рейками.
 5. Монтаж рейок 1,2 м, які розміщують перпендикулярно щодо несучих рейок.
 6. Монтаж рейок 0,6 м, які розміщують паралельно щодо несучих рейок і перпендикулярно до рейок 1,2 м.
 7. Розміщення світильників для стельової системи Armstrong, яке проводиться після монтажу рейок, тобто, коли повністю завершені роботи по збірці обрешітки стелі. Для офісів і магазинів освітлювальні прилади розміщують з розрахунку один елемент на 0,5 м² стелі. Що стосується інших приміщень, можливий монтаж одного пристрою на 2 або 2,5 м² стелі.
 8. Укладання стельових плит, розміром 600х600 мм, що є завершальним етапом складання підвісної конструкції.

Монтаж підвісної стелі типу Армстронг – робота, яку цілком можна подужати самостійно, без допомоги професіоналів. Головне, ознайомитися з особливостями і схемою установки, а також чітко слідувати запропонованій інструкції. Вибрати всі необхідні матеріали можна на сторінці компанії Brilliant в Instagram, де запропонована тільки найякісніша продукція.

Технологія монтажу підвісної стелі Армстронг

Установка стелі Армстронг здійснюється із застосуванням спеціальних підвісів, які володіють простою конструкцією і бувають декількох типів:

 • Дротяні, які можна зробити самостійно, використовуючи звичайний дріт. При цьому такі підвіси не досить надійні.
 • Прямі жорсткі, основа яких – металевий куточок (одна його частина фіксується на стелі, інша – на каркасі). Подібна конструкція має обмеження по довжині куточка.
 • Одинарні регульовані, що складаються з рухомого прута і регулювальної планки. Тут легко змінюється висота каркаса, але тільки в невеликому діапазоні.
 • Подвійні регульовані, які нагадують попередню модель підвісів. При цьому тут присутні два прута, за рахунок чого можна змінювати довжину підвісу в більшому діапазоні.
 • Різьбові, представлені жорсткою штангою, на яку наноситься різьблення. Такий підвіс здатний витримувати значні навантаження.
 • Жорсткі елементи з регулюванням. Тут можна міняти висоту підвісу переміщенням фіксуючих скоб.

Підвісна стеля Армстронг, зокрема її монтаж, не представляє собою особливої складності. При цьому необхідно акуратно працювати з профілем, а також важливо дотримуватися технології установки і слідувати рекомендаціям фахівців.

Залиште відгук
Підпишіться на останні оновлення та дізнавайтеся про новинки та спеціальні пропозиції першими